24 - 26 квітня 2017 р. у Гамбурзі та Берліні відбувся Другий німецько-український форум харчових продуктів, проведений проектом "Агроторгівля України".

Захід пройшов за підтримки Генерального консульства України в Гамбурзі, Посольства України в Берліні,Торгово-промислової палати м. Гамбург, Офісу з просування експорту, Німецько-української торговельно-промислової палати та Київської торгово-промислової палати за участі заступника Міністра Аграрної Політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, заступника Міністра Економічного Розвитку та Торгівлі України Наталії Микольської та заступника Міністра інфраструктури України Надії Казначеєвої. 

ДЕНЬ 1

Після офіційного відкриття у Торгово-промисловій палаті м. Гамбург учасники Форуму мали змогу поспілкуватися про збут овочів та фруктів з офіційними представниками ЕДЕКИ, найбільшої торговельної мережі Німеччини, під час стор-чеку. Після було відвідано виробничі потужності гамбурзького виробника кави "J.J. DARBOVEN", де було продемонстровано новітні технології виробництва, пакування, складування та логістики продукції. На завершення першого дня Форуму відбувся офіційний прийом у стінах Генерального консульства України в Гамбурзі.

ДЕНЬ 2

Після ранкового відвідання оптового ринку м. Гамбург українська делегація зустрілася з представниками відділу збуту компанії "PORT INTERNATIONAL", яка, поміж іншим, спеціалізується на збуті овочів та фруктів. Ще одна зустріч відбулася в компанії "GODELAND", яка провела учасників складськими приміщеннями, поділилася інформацією щодо технологій та принципів складування та розповіла про сферу своєі діяльності. У другій половині дня українська делегація зустрілася з представниками німецьких компаній під час ланчу у Генеральному консульстві. Закінчився другий день відвіданням контейнерного терміналу найбільшого порту Європи, порту м. Гамбурга.

ДЕНЬ 3

Після відкриття B2B форуму у Посольстві України в Берліні, яке пройшло за участі заступника Міністра з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, відбулася презентація українських підприємств, а також виступи, присвячені Зоні вільної торгівлі між Україною та ЄС. Після презентацій представники українських та німецьких підприємств мали змогу обмінятися контактами та обговорити можливості подальшої співпраці.

Офіційне завершення Другого форуму відбулося в Посольстві України в Берліні за участі міністериальдиригента Фрідріха Вакера (Федеральне міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини).

Особливу подяку проект "Агроторгівля України" висловлює:
Посольству України в Німеччині, Берлін
Генеральному консульству України, Гамбург
Фірмі "EDEKA NORD", Ноймюнстер
Фірмі "J.J. Darboven", Гамбург
Фірмі "PORT INTERNATIONAL", Гамбург
Фірмі "GODELAND", Гамбург
Київській торгово-промисловій палаті, Київ
Торгово-промисловій палаті м. Гамбург, Гамбург
Німецько-українській торговельно-промисловій палаті, Київ
Офісу з просування експорту, Київ
HHLA, Гамбург
Western NIS Enterprise Fund, Київ,

а також всім учасникам, які приєдналися до Форуму у Гамбурзі та Берліні.

 

 

 

 

Джерело: Агроторгівля України

Фото: Агроторгівля України

 

Загрузка... .