Під час пошуку нових бізнес-партнерів іноземні компанії найперше використовують спеціалізовані онлайн-сервіси, функціонування яких забезпечується державними установами з підтримки експорту. Така практика розповсюджена у всіх розвинених країнах світу. Іноземні імпортери знають і використовують дані інструменти для пошуку товарів та послуг на обраному ринку, адже на подібні ресурси потрапляють лише верифіковані компанії.

Такий онлайн-сервіс має й Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Ми найперше звертаємось до бази нашого Каталогу українських експортерів (е-каталог) отримавши запити від посольств, партнерських організацій та безпосередньо від імпортерів на пошук потенційних надійних компаньйонів в Україні.

Розміщення інформації про Вашу компанію у каталозі є надважливим: публікуючи профіль компанії, Ви потрапляєте до переліку національних експортерів та автоматично отримуєте додаткові можливості для просування своїх товарів і послуг за кордоном.

Тому закликаємо усі орієнтовані на експорт українські компанії додати інформацію до е-каталогу.

Лише 4 кроки до того, щоб Ваша компанія була у потенційному списку партнерів для іноземних компаній:

Реєстрація на Єдиному експортному веб-порталі - https://export.gov.ua
Перехід до особистого кабінету (у правому верхньому кутку)
Перехід до розділу «Для імпортерів»
Заповнення профілю компанії англійською мовою
Вітаємо! Ваша компанія потрапила до національного списку експортерів. Тепер при відповідному запиті на пошук партнерів іноземні компанії бачитимуть профіль Вашої організації та у разі зацікавленості зможуть з Вами зв'язатись.

Загрузка... .